  • Philips 55OLED718/12 55 Ίντσες Τηλεόραση OLED 4K UltraHD Ambilight Android TV
Σχετικά προϊόντα
  • Sony PS5 Digital Κονσόλα
    Εικόνα - Ήχος, Κονσόλες Gaming
    Sony PS5 Digital Κονσόλα
    Προσθήκη στο καλάθι
    Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
    Προεπισκόπηση
  • Brateck KL22-44F Βάση Τηλεόρασης Τοίχου
    Βάσεις, Εικόνα - Ήχος
    Προσθήκη στο καλάθι
    Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
    Προεπισκόπηση
  • https://www.kaselakis.gr/wp-content/uploads/2024/01/SAMSUNGQE55Q60CAV-ok.gif
    55" - 65", Εικόνα - Ήχος, Τηλεοράσεις
    Samsung QE55Q60C QLED Smart Τηλεόραση 55 ιντσών 4K UltraHD HDR
  • ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
    Microsoft Xbox Series X 1TB Κονσόλα Gaming
    Εικόνα - Ήχος, Κονσόλες Gaming
  • ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
    https://www.kaselakis.gr/wp-content/uploads/2023/12/Hisense-50A6K-ok.gif
    48" - 50", Εικόνα - Ήχος, Τηλεοράσεις