  • Samsung QE65QN70BAU Τηλεόραση Smart Neo QLED AI TV 4K
Σχετικά προϊόντα
  • ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
    Microsoft Xbox Series S Κονσόλα
    Εικόνα - Ήχος, Κονσόλες Gaming
    Διαβάστε περισσότερα
    Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
    Προεπισκόπηση
  • https://www.kaselakis.gr/wp-content/uploads/2024/01/Panasonic-TX50MX600E-ok.gif
    48" - 50", Εικόνα - Ήχος, Τηλεοράσεις
    Panasonic TX-50MX600E Smart Τηλεόραση 50 ιντσών 4K UltraHD LED HDR
    Προσθήκη στο καλάθι
    Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
    Προεπισκόπηση
  • https://www.kaselakis.gr/wp-content/uploads/2024/01/SAMSUNGQE55Q60CAV-ok.gif
    55" - 65", Εικόνα - Ήχος, Τηλεοράσεις
    Samsung QE55Q60C QLED Smart Τηλεόραση 55 ιντσών 4K UltraHD HDR
    Προσθήκη στο καλάθι
  • Sony PS5 Digital Κονσόλα
    Εικόνα - Ήχος, Κονσόλες Gaming
    Sony PS5 Digital Κονσόλα
  • -3%
    https://www.kaselakis.gr/wp-content/uploads/2023/12/Hisense-55U6KQ-ok.gif
    Hisense 55U6KQ mini LED SMART Τηλεόραση 55 ιντσών 4K UltraHD LED HDR
  • https://www.kaselakis.gr/wp-content/uploads/2024/01/Philips-65PUS8008-ok-1.gif