Samsung QE55QN95C Smart Τηλεόραση 55 ιντσών 4K UltraHD Neo QLED HDR
Σχετικά προϊόντα
Home Cinema
Εικόνα - Ήχος
Sony HTG700.CEL Home Cinema
Προεπισκόπηση
39" - 43"
Εικόνα - Ήχος
Τηλεοράσεις
Panasonic TX-43MX600E Smart Τηλεόραση 43 ιντσών 4K UltraHD LED HDR
Κονσόλες Gaming
Sony PS5 Κονσόλα Slim
48" - 50"
Τηλεοράσεις
Panasonic TX-50MX600E Smart Τηλεόραση 50 ιντσών 4K UltraHD LED HDR
Βάσεις
Samsung VG-SESA11K/XC Βάση Τηλεόρασης
-3%
55" - 65"
Hisense 55U6KQ mini LED SMART Τηλεόραση 55 ιντσών 4K UltraHD LED HDR
55" - 65"